Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Avatar Frontiers of Pandora - surowce: poprawa jakości, awansowanie

Jak podnieść jakość zebranych materiałów realizując wyzwania dzienne i tygodniowe.

W Avatar Frontiers of Pandora wszelkie owoce, skóry, gałęzie i inne produkty pochodzenia roślinnego i zwierzęcego, posiadają trzy poziomy jakości: zielony - dobry, fioletowy - znakomity, złoty - wyjątkowy. Jest kilka czynników, od których zależy jakość zdobytego surowca. Są one jednak odmienne dla roślin i dla produktów pochodzenia zwierzęcego. Możesz jednak podnieść poziom dowolnego składnika za pomocą Skrzydłą ćmy ostrzoskrzydłej.


Na tej stronie:


Jak podnieść poziom surowca

Zdobycie wyjątkowych produktów może być nie lada wyzwaniem. Potrzebujesz ich, aby ugotować dania ze specjalnych przepisów oraz wykonać przedmioty z zaawansowanych projektów. Te bardziej pospolite schematy i receptury pozwolą ci użyć dowolnych zamienników jakościowych i gatunkowych, ale nie wszystkie. Ponadto - im lepszy surowiec, tym lepsze parametry zapewni konstruowanemu z niego obiektowi, a dania do których użyto lepszej jakości składników zapewnią specjalne efekty na dłuższy czas. Także niektóre zadania - w tym Dary dla klanu wrzucane do koszów wspólnoty posiadają często wytyczne dotyczące jakości.

Dowolny posiadany przez ciebie surowiec możesz jednorazowo ulepszyć o jeden poziom - więc najlepiej dokonać tego, by przemienić składnik znakomity na wyjątkowy - korzystając z przedmiotu jakim jest Skrzydło ćmy ostrzoskrzydłej [1], widoczne w sakwie w dolnym prawym rogu, gdy je posiadasz. By go użyć wystarczy w oknie ekwipunku (Sakwy) wybrać obiekt do ulepszenia - jeśli jest możliwe dokonanie tego, pojawi się informacje o naciśnięciu przycisku [2].


Jak zdobyć skrzydło ćmy ostrzoskrzydłej

By zdobyć skrzydło ćmy ostrzoskrzydłej, porozmawiaj z Kukulope. Znajdziesz ją na piętrze Domu klanu Aranahe w Lesie Kinglor, na lądowisku ikranów. Aktualną ilość posiadanych paciorków Satare sprawdzisz w inwentarzu otwierając sakwę - ujrzysz je w dolnym prawym rogu, gdy zdobędziesz pierwszą sztukę.

Aby zdobyć paciorki Satare, musisz podjąć się u Kukulope wyzwań o charakterze dziennym lub tygodniowym - wyświetlane są jedynie, gdy posiadasz połączenie sieciowe w trakcie gry. Ich charakter jest losowy, tak jak wysokość nagród w paciorkach.

Często możesz podjąć się ich i zrealizować je nieświadomie podczas zajmowania się innymi aktywnościami, dlatego zawsze odwiedzaj Kukulope po uruchomieniu gry, gdy masz taką możliwość. Inne przedmioty jakie nabędziesz u handlarki, to jedynie elementy kosmetyczne.

Następnie: Avatar Frontiers of Pandora - czas: jak pominąć, odpoczynek

Spis treści: Avatar Frontiers of Pandora - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Avatar Frontiers of Pandora - poziom trudności: czy można zmienić, skalowanie

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Avatar: Frontiers of Pandora

PS5, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Patrick Homa

Patrick Homa

Guide Writer

Specjalizuje się w poradnikach do gier. Po godzinach spędza czas na górskich spacerach, rowerze lub majsterkując.

Komentarze