Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Avatar Frontiers of Pandora - kosze wspólnoty: dary, sprzedaż przedmiotów

Jak odnawiać przychylność deponując przedmioty do koszy wspólnoty.

Kosze wspólnoty w Avatar Frontiers of Pandora służą do tego, by odnawiać przychylność / reputację klanu. Znajdują się w każdym domu klanu oraz pomniejszych kryjówkach Na'vi w lasach. Dostrzeżesz je korzystając ze zmysłu Na'vi.


Na tej stronie:


Sprzedaż przedmiotów i odzyskiwanie przychylności

Wchodząc w interakcję z koszem wspólnoty, możesz oznaczyć przedmioty i materiały, które chcesz do niego włożyć. Są to dary, które przekazujesz na rzecz klanu w zamian za przychylność [1]. Wykorzystasz ją, by nabywać nowe przedmioty u sprzedawców w domach klanu.

Wybierając każdy kolejny przedmiot zauważysz, o ile wzrośnie reputacja na wskaźniku i zadecydujesz, czy na pewno chcesz przekazać dary [2]. Możesz deponować niemal wszystko: broń, materiały i żywność, jednak nie możesz oddać przedmiotów, które otrzymujesz w ramach specjalnych edycji gry czy za osiągnięcia. Jeśli ci zawadzają, wyrzuć je lub przechowaj w swojej skrzyni w domu klanu.


Dary dla klanu - zlecenia dodatkowe

Przekazywanie darów do koszów często nie jest najlepszym pomysłem na generowanie przychylności. Jednakże w każdym odkrytym obozie o domie klanu otrzymasz jednorazowe zadanie poboczne "Dary dla klanu" polegające na przyniesieniu do tego kosza wskazanego przedmiotu, materiału lub owocu o określonej jakości. Realizacja tych zleceń zapewnia duży przyrost przychylności.

Każdy obóz posiada tylko jedno zlecenie. Aby się nie pogubić, możesz sprawdzić pobrane zlecenie [3] wskazując na obóz, w którym zostało rozpoczęte, i przypiąć do obszaru śledzenia materiałów [4]. By się nie pogubić w mnogości zleceń, warto wykonywać je na bieżąco. Gdy w którymś obozie ukończyłeś już zadanie Darów dla klanu, wskazując go kursorem na mapie ujrzysz stosowną informację [5] - "Dostarczono dary dla klanu".

Następnie: Avatar Frontiers of Pandora - jak handlować, waluty

Spis treści: Avatar Frontiers of Pandora - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Avatar Frontiers of Pandora - przychylność: klany, reputacja

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Avatar: Frontiers of Pandora

PS5, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Patrick Homa

Patrick Homa

Guide Writer

Specjalizuje się w poradnikach do gier. Po godzinach spędza czas na górskich spacerach, rowerze lub majsterkując.
Komentarze