Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Mirage - zakończenie: W pościgu za prawdą

Basim odbywa ostatnią walkę w grze.

Misja W pościgu za prawdą to ostatnie zadanie fabularne gry Assassin’s Creed Mirage. Basim razem z Nehal udają się do Alamutu, gdzie główny bohater zmierzy się z niespodziewanym przeciwnikiem oraz z własnymi demonami.

Gdy odbędziecie z Nehal podróż z Anbaru do Alamutu, to po przerywnikach filmowych odzyskasz kontrolę nad Basimem w jednej z jaskiń. Skorzystaj z konia, aby udać się do obozowiska asasynów.

Wejście do obozu będzie zatarasowane. Wspinaj się po drewnianych konstrukcjach, aby wejść do jego wnętrza.

W centralnej części obozowiska znajduje się mentor Rayhan oraz uwięzieni asasyni. Zlikwiduj okoliczne straże i uwolnij swoich przyjaciół.

Następnie udaj się na poszukiwania świątyni. Idź przez przejście pod wodospadem do komnaty, w której Basim odbywał inicjację na początku gry.

Oczyść wnętrze ze wszystkich przeciwników (1), a następnie podejdź do symbolu (2) świecącego się na jednej ze ścian. W tym miejscu rozpocznie się przerywnik, a po nim finałowa walka.

Końcowym bossem będzie mentorka Roshan. Skorzystaj z noży do rzucania, które mogą zadać kobiecie potężne obrażenia. Ponadto nastaw się na unikanie czerwonych ciosów oraz blokowania białych, tak aby skutecznie wyprowadzać bolesne kontry. Po walce nastąpi kolejny fragment filmowy.

Przemieszczaj się korytarzami we wnętrzu pradawnej świątyni. Gdy dojdziesz do przepaści, skorzystaj ze skał po lewej stronie, aby przejść na drugą stronę. Podejdź do następnego symbolu, aby dostać się do kolejnej komnaty.

Gdy akcja przeniesie się do podświadomości Basima, krocz w kierunku czerwonych poświat. Wkrótce dojdziesz do sporej skały i przeniesiesz się nad przepaść. Wykonaj skok wiary w otchłań. W tym momencie rozpoczną się ostatnie przerywniki filmowe.

Gratulacje! Tym sposobem ukończyłeś główny wątek fabularny w Assassin’s Creed Mirage. Po misji finałowej zostaniesz przeniesiony do Bagdadu i od teraz możesz wykonać wszystkie aktywności poboczne, których do tej pory nie ukończyłeś.

Następnie: Assassin’s Creed Mirage - Wezwanie

Spis treści: Assassin’s Creed Mirage - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin’s Creed Mirage - Gniazdo węża

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Assassin's Creed Mirage

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Damian Laszczak

Damian Laszczak

Guide Writer

Damian jest odpowiedzialny za tworzenie poradników.

Komentarze