Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Mirage - Wezwanie

Zbieramy odłamki, aby uzyskać specjalne przedmioty.

Zadanie Wezwanie w Assassin’s Creed Mirage co prawda należy do głównego wątku fabularnego, ale nie jest wymagane do jego ukończenia. Nagrodą za jego wykonanie jest uzyskanie dostępu do trzech specjalnych przedmiotów.


Na tej stronie:


Na czym polega zadanie

Po misji Pierwszy rozkaz i rozmowie z Nehal w Anbarze w panelu Śledztwo pojawi się misja związana z poszukiwaniami prowadzonymi przez przyjaciółkę. Pierwszy etap misji to odnalezienie ukrytego miejsca w oazie na wschód od Anbaru.

Wykorzystaj orła, aby namierzyć ukryte przejście pod wodą. Następnie nurkując przepłyń przez otwór. Wypłyń na powierzchnię i przechodząc przez jaskinie udaj się do sekretnej komnaty.

W środku znajdują się trzy postumenty, które generują pole siłowe blokujące dostępu do artefaktów. Do ich odblokowania potrzebne jest zebranie odpowiedniej ilości odłamków. Po ich wykorzystaniu blokada zniknie i będziesz mógł zebrać dany przedmiot z wnęki. Kolejność odblokowywania postumentów nie ma znaczenia.

Lista przedmiotów do zdobycia:

  • Sztylet (4) - 2 odłamki
  • Miecz (3) - 3 odłamki
  • Odzienie - 5 odłamków

Gdzie znaleźć tajemnicze odłamki

Łącznie w grze jest 10 tajemniczych odłamków. Po dwa znajdują się w każdej z czterech dzielnic Bagdadu. Jeden znajduje się w Anbarze, a ostatni w Dżardżarai - osadzie na południe od Bagdadu.

Ich dokładna lokalizacja jest zmienna, bo odłamki posiadają kupcy oznaczeni na mapie charakterystycznym symbolem (1), którzy cały czas przemieszczają się po danym obszarze. Aby ułatwić sobie poszukiwanie, warto dokonywać synchronizacji w punktach widokowych. Wówczas w panelu informacyjnym (2) zobaczymy ile dokładnie odłamków pozostało nam do zebrania w danym rejonie. Gdy wejdziesz na teren danej dzielnicy, na mapie powinna wyświetlić się lokalizacja kupca z odłamkiem.

Po dotarciu na miejsce musisz okraść kupca lub zabrać mu odłamek siłą. Zwykle kupcom towarzyszą ochroniarze, więc bezpośrednia walka niekoniecznie może być dobrym pomysłem.

Następnie: Assassin’s Creed Mirage - Dawne rany, Rozszerzanie działalności

Spis treści: Assassin’s Creed Mirage - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin’s Creed Mirage - Pierwszy rozkaz

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Assassin's Creed Mirage

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Damian Laszczak

Damian Laszczak

Guide Writer

Damian jest odpowiedzialny za tworzenie poradników.

Komentarze