Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Mirage dostanie tryb dla hardkorowców

I Nową Grę Plus.

Twórcy Assassin's Creed Mirage zapowiedzieli, że pracują nad aktualizacją mającą dodać do gry dwa wyczekiwane tryby rozgrywki, z których z pewnością ucieszą się miłośnicy wyzwań oraz osoby lubiące powtarzać historię. Niestety na konkrety musimy jeszcze trochę poczekać.

Pierwszą z zapowiedzianych nowości jest tryb New Game Plus, który pozwoli rozpocząć zabawę od początku, ale z zachowaniem odblokowanego podczas poprzedniego przejścia sprzętu oraz umiejętności. Pozwoli to od pierwszych minut zabawy korzystać z zaawansowanych taktyk, co z pewnością urozmaici kolejną rundę rozgrywki. Na razie nie znamy szczegółów tego, jak Nowa Gra Plus będzie działać, ale Ubisoft wkrótce powinien zdradzić nam nieco więcej.

Druga nowinka jest jeszcze ciekawsza - do Assassin's Creed Mirage trafi tryb Permadeath, w którym będziemy mieli tylko jedno życie, a porażka oznaczać będzie konieczność rozpoczęcia przygody od początku. Tryb permanentnej śmierci będzie rzecz jasna całkowicie opcjonalny, ale za to włączymy go na każdym z dostępnych poziomów trudności. W tym przypadku również przyjdzie nam poczekać na dodatkowe szczegóły.

Najważniejsze jest jednak to, że wspomniane tryby dodane zostaną do Assassin's Creed Mirage w całkowicie darmowej aktualizacji, która trafi do graczy w grudniu. Warto też podkreślić, że to już kolejne nowości opracowane na życzenie fanów, którzy prosili o dodanie omawianych trybów. Wcześniej Ubisoft spełnił prośby graczy choćby w przypadku problematycznej aberracji chromatycznej.

Assassin's Creed Mirage jest już dostępne na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S. Dostępna także w subskrypcji Ubisoft+ produkcja miała w zamyśle połączyć klasyczne odsłony serii z bardziej współczesnym podejściem, jakie obserwujemy od premiery AC Origins. Z naszej recenzji możecie dowiedzieć się, jak czy twórcy z Ubisoft Bordeaux podołali temu zadaniu.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Assassin's Creed Mirage

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze