Farming Simulator 22 - pauza, wstrzymaj grę: jak zatrzymać rozgrywkę

Gdy gra nie zatrzymuje się po wejściu do menu.

W trakcie rozgrywki w Farming Simulator 22 z pewnością zauważyłeś, że gra nie zatrzymuje się nawet wtedy, gdy otworzysz menu główne. Z tej strony dowiesz się jak temu zaradzić i jak faktycznie spauzować rozgrywkę.

Rozgrywka Farming Simulator 22 odbywa się standardowo w czasie rzeczywistym - jedna godzina w grze odpowiada jednej godzinie w świecie realnym. Możesz wpływać na szybkość upływającego czasu - co wyjaśniamy na stronie czas: przyspieszanie i spowalnianie.

Możesz też jednak całkowicie zatrzymać rozgrywkę. Jednakże, zwykłe wejście do menu gry czy opcji nie wystarczy. W tym celu otwórz menu za pomocą klawisza Esc (przyciski Menu i Options dla konsol Xbox i PlayStation) i przejdź do zakładki ustawienia gry (1).

045_farming_simulator_22_ustawienia_gry_jak_spauzowac_rozgrywke

Tutaj zwróć uwagę na opcję wstrzymaj grę (2). Kliknięcie na ten przycisk pozwoli ci spauzować rozgrywkę. Czas przestanie upływać, a ty będziesz mógł na spokojnie rozplanować kolejne akcje. Pamiętaj jednak, że w tym trybie niektóre rzeczy mogą być niedostępne - tak jak sklep.

Spis treści: Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Farming Simulator 22 - odwiedź, szybka podróż: jak korzystać

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami