Farming Simulator 22 - kontrakty: misje od innych rolników

Jak przyjmować i wykonywać kontrakty.

Kontrakty to swoiste misje poboczne dostępne w Farming Simulator 22. Za ich sprawą możesz wykonać dodatkowe prace na rzecz innego rolnika - za co otrzymasz zapłatę. Z tej strony dowiesz się jak akceptować te zlecenia i kiedy się ich podejmować.

W pierwszej kolejności otwórz menu gry za pomocą klawisza Esc (przyciski Menu i Options dla konsol Xbox i PlayStation) i przejdź do zakładki Kontrakty (1). W nowym oknie znajdziesz listę misji (2), których możesz się podjąć.

042_farming_simulator_22_kontrakty_misje_od_innych_rolnikow

Po kliknięciu na którąkolwiek otrzymasz szczegółowe informacje - jak zapłata za wykonanie usługi (3), miejsce wykonania misji (4), a także potrzebny sprzęt (5). Jeśli nie masz wymaganych maszyn, możesz pożyczyć przedmioty (6) na czas trwania kontraktu - choć uszczupli to nieco zapłatę za misję.

Gdy zdecydujesz się na dany kontrakt, kliknij po prostu w ikonkę przyjmij kontrakt (7). Od tego momentu możesz podjąć się wykonywania tej misji. Gdy w pełni ją wykonasz, otrzymasz zapłatę od zlecającego.

Kontrakty to świetny sposób na podreperowanie budżetu gospodarstwa, szczególnie w trakcie pierwszych godzin rozgrywki. Jeśli masz wolną chwilę, warto podjąć się dodatkowego zlecenia - nawet jeśli nie dla zapłaty, to dla możliwości wypróbowania nowego sprzętu.

Spis treści: Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Farming Simulator 22 - handel: jak sprawdzić ceny, wahania sezonowe

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami