Call of Duty Vanguard - Poradnik, Solucja

Opis przejścia, misje, gra sieciowa, zombie oraz sekrety.

Witamy w darmowym poradniku i solucji do Call of Duty Vanguard. Najnowsza odsłona serii rzuca nas w wir działań II wojny światowej, składa się kampanii dla jednego gracza, multiplayera i trybu Zombie.

W niniejszej publikacji zawarliśmy opis przejścia kampanii single player, wskazówki do trybu wieloosobowego, a także porady, które przydadzą się w potyczkach z krwiożerczymi zombie.

Życzymy udanej zabawy w Call of Duty Vanguard!

Spis treści poradnika - na tej stronie:

Kampania dla pojedynczego gracza

Tutaj znajdziecie informacje o rozgrywce w trybie fabularnym, ale przede wszystkim skupiliśmy się na dokładnym opisie przejścia wszystkich misji.

Podstawy rozgrywki

Opis przejścia

Tryb Zombie (kooperacja)

Vanguard, jak inne odsłony cyklu, także oferuje kooperacyjny tryb, w którym razem z trójką innych graczy zmierzymy się z zombie. W tej sekcji poradnika publikujemy najważniejsze wskazówki i odpowiedzi związane z tym rodzajem zabawy.

Multiplayer (rozgrywka wieloosobowa)

Tą część poświęcona została rozgrywce przeznaczonej dla wielu graczy, czyli multiplayerze, w którym zmagasz się z graczami z całego świata w dynamicznych starciach na śmierć i życie.

Interfejs i informacje na ekranie

Poniżej znajdziesz opis wszystkich ikon i elementów, które wyświetlają się na ekranie podczas rozgrywki multiplayerowej:

201
  1. Minimapa
  2. Kompas
  3. Log rozgrywki (informacja na bieżąco aktualizowana kto kogo wyeliminował)
  4. Czas do końca meczu i aktualny wynik meczu
  5. Wybrane atuty (informacje pojawia się na początku meczu)
  6. Nagrody za serię zabójstw
  7. Ulepszenie polowe (i czas do odnowienia)
  8. Liczba wyposażenia taktycznego i ofensywnego
  9. Liczba nabojów
  10. Aktualnie wybrana broń

Poradnik do Call of Duty Vanguard - najważniejsze wskazówki:

- Jeśli jesteś początkującym graczem, a chciałbyś spróbować swoich sił w multiplayerze, rozpocznij przygodę w Call of Duty od kampanii dla pojedynczego gracza. Nauczysz się podstaw - jak posługiwać się bronią i poruszania się.

- Jeśli rywale lub komputerowy przeciwnik rzucą w pobliże bohatera granat, to pojawi się jego ikona. Postaraj się wtedy, jak najszybciej od niego odskoczyć lub skorzystać z opcji odrzucenia.

- Niektóre misje - lub tylko jej fragmenty - w kampanii można wykonywać po cichu. Postaraj się wówczas zabić jak najwięcej wrogów, zanim rozpocznie się otwarta walka.

- Pamiętaj, aby dobierać broń do sytuacji na polu walki. Karabiny snajperskie sprawdzą się dobrze do eliminowania przeciwników na dużych dystansach, karabiny sprawdzą się dobrze na średnim i bliskim dystansie, a strzelby i pistolety maszynowe najlepiej wykorzystywać do walki na małych przestrzeniach.

- Jeśli zostaniesz ranny, to koniecznie poszukaj bezpiecznego miejsca, gdzie poziom zdrowia bohatera zostanie po chwili automatycznie uzupełniony.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami