Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Terminator nadciąga do Call of Duty Warzone i Vanguard

Dwa modele do wyboru.

Activision ujawniło szczegóły na temat czwartego sezonu zmagań w Call of Duty Warzone oraz Vanguard. W obu grach za kilka tygodni pojawi się Terminator.

Kolejny sezon rozpoczyna się dzisiaj o godzinie 19:00 polskiego czasu, pod wiele mówiącym tytułem Mercenaries of Fortune. Jednym z takich „najemników z przyszłości” będzie para cyborgów. Zagramy jako T-800 lub T-1000, ale bez linii dialogowych Schwarzeneggera.

Jak wynika z wpisu na oficjalnym blogu, skórki obu postaci trzeba będzie oczywiście kupić - i to osobno. Wszystko w ramach wydarzeń specjalnych, ale najwyraźniej jeszcze nie dzisiaj, lecz w ramach aktualizacji w połowie trwania sezonu, a więc za około miesiąc.

Call of Duty nie stroni ostatnio od podobnych „wizyt”. W grach z tej serii pojawiali się już John Rambo oraz John McClane, a ostatnio także King Kong oraz Godzilla. Stawiamy, że następny będzie Ferdynand Kiepski.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze