Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rewolucja w Call of Duty Warzone. Dodano system szybkiej podróży

Nowości także w Vanguard.

Już jutro po południu graczy Call of Duty Warzone czeka spora niespodzianka - możliwość skorzystania z systemu szybkiej podróży, kojarzonego raczej z RPG niż battle royale.

W środę o godzinie 18:00 polskiego czasu debiutuje aktualizacja „międzysezonowa”, wprowadzająca właśnie tą - i inne - nowości. Celem jest zmodyfikowanie „mety”, czyli przyzwyczajeń i najczęściej stosowanych taktyk graczy.

Na mapie w Warzone pojawi się system podziemnych połączeń, z czternastoma wejściami. Całość przypomina nieco metro z Werdańska, choć tym razem korzystamy z kopalnianych wagoników, niczym Donkey Kong.

Nie ma też pełnej swobody wyboru miejsca docelowego, a przemieszczanie się po ustalonej trasie. Pomocne strzałki prezentuje choćby grafika przygotowana przez twórców ze studia Toys for Bob, poniżej.

Inne nowości w Warzone to perk Serpentine, zmniejszający obrażenia otrzymywane podczas sprintu. Do tego nowe przedmioty do znalezienia, strefy z bogatym wyposażeniem na mapie oraz wydarzenie specjalne na wyspie Rebirth.

Wcześniej - dzisiaj o godzinie 19:00 - swoją aktualizację dostanie za to Call of Duty Vanguard. Tutaj główną innowacją jest zapewne mapa Sphere. Mała lokacja przenosi akcję do tajnego laboratorium. Jest też pistolet maszynowy H4 Blixen oraz operatorka Kim Tae Young.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Call of Duty: Vanguard

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Call of Duty: Warzone

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze