Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Call of Duty Vanguard - Panna Skowronek: pole ze snajperami

Przedzieramy się przez pole ze snajperami i ściągamy Steinera.

Po ukończeniu misji Szlak Numa Numa w Call of Duty Vanguard znowu wcielamy się w Polinę Petrową. Tym razem jednak twoim celem będzie zabicie generała Steinera.


Na tej stronie:


Pole ze snajperami

Podążaj za Miszą. Wespnij się na piętro zrujnowanego budynku, weź od brata lornetkę i spójrz przed siebie, by wypatrzyć samochód ze Steinerem. Następnie zeskocz na ziemię i ukryj się za osłoną.

Musisz zlikwidować wrogich snajperów, którzy strzelają do ciebie z budynków. Znajdują się daleko od twojej pozycji, ale są w stanie bez problemu zadać ci obrażenia, jeśli nie będziesz uważał/a.

Przede wszystkim najpierw wypatrz przeciwników. Zwróć uwagę na błyszczące punkty (1) w oddali - to snajperzy, którzy do ciebie mierzą.

Następnie daj sygnał Miszy, by odwrócił uwagę snajperów (2), naciskając odpowiedni przycisk. Wówczas wrogowie skoncentrują się na nim, a ty będziesz miał chwilę, by wycelować i strzelić do nich.

Jeśli ci się nie uda za pierwszym razem, ponownie poproś Miszę, by odwrócił ich uwagę i dopiero wówczas strzelaj.

Gdy zlikwidujesz dwóch pierwszych snajperów, pojawią się kolejni. Możesz spróbować podejść bliżej, ale kiedy zrobisz kilka metrów, schowaj się za osłonę i dopiero potem kontynuuj wędrówkę.

Kiedy oczyścisz budynki ze snajperów, wejdź do drewnianego tunelu (3), gdzie odnajdziesz amunicję i broń. Wówczas na polu pojawią się także zwykli żołnierze z psami. Najpierw zajmij się czworonogami, a potem zabij przeciwników, którzy przyjechali samochodami. Zwróć uwagę, że snajperzy mogę być jeszcze w budynkach. Więc ukryj się za osłonami i wyeliminuj ich, gdy będziesz miał do tego okazję i odwracając wcześniej ich uwagę.

Po tym jak zabijesz ostatniego żołnierza, Misza pobiegnie w stronę długiego leja (4) - pobiegnij za nim.


Misza zostaje śmiertelnie trafiony

Przejdziesz przez zrujnowany dom, a potem Misza zostanie trafiony, gdy dojrzysz przez lornetkę Steinera (5).

Następnie rozpocznie się sekwencja, podczas której Polina będzie trzymała swojego brata jedną ręką, a w drugiej będzie miała pistolet. Zabijaj pojawiających się wrogów. Idź wzdłuż okopu i uważaj na przeciwników, którzy będą chcieli ci przeszkodzi. W pewnym momencie będziesz musiał odrzucić granat - wówczas naciśnij i przytrzymaj przycisk, który pojawi się na ekranie, i odrzuć granat jak najdalej przed siebie.

Na końcu tej sekwencji Polina i Misza wpadną do dziury. Kiedy główna bohaterka pozbiera się, jej brata już nie będzie. Idź przed siebie, a dojdziesz do desek, które przesuń. Wówczas dotrzesz do wielopoziomowego budynku.

Następnie: Call of Duty Vanguard - Panna Skowronek: budynek, walka ze Steinerem

Spis treści: Call of Duty Vanguard - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Call of Duty Vanguard - Szlak Numa Numa: miotacz ognia, porwanie samolotu

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze