Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Call of Duty Vanguard - Szlak Numa Numa: miotacz ognia, porwanie samolotu

Siejemy pożogę miotaczem ognia w bunkrze i porywamy samolot.

Po tym jak odnalazłeś Mateo i uratowali cię sojusznicy z 93., na Wade'a czekają cię kolejne trudne zadania w piątej misji Call of Duty - Szlak Numa Numa.


Na te stronie:


Zasieki, miotacz ognia, bunkier

Kiedy dotrzesz do pola z zasiekami, przejdź pod drutami (1).

Kiedy przedostaniesz się na drugą stronę, zostaniesz wyposażony w miotacz ognia. Musisz zbliżyć się do bunkra (2), by z pomocą tej broni zlikwidować wszystkich wrogów, którzy się w nim znajdują. Wejdź od prawej strony, tam, gdzie znajdują się drzwi.

Przejdź przez bunkier, a potem wejdź na wzgórze - cały czas korzystaj z miotacza ognia. Jeśli skończy się paliwo, musisz użyć broni palnej.

Wejdź do tunelu (3) i kontynuuj walkę. Pokonując przeciwników w kolejnych korytarzach, zdobędziesz wzgórze.

Następnie podejdź do dowódcy (4) i porozmawiaj z nim. Spójrz przez lornetkę, a wyjaśni ci, jakie są kolejne cele. Następnie zejdź w dół zbocza, gdzie stoczysz kolejny bój z nieprzyjacielem.


Wieża, hangar, porwanie samolotu

Schodząc w dół zbocza, możesz skorzystać z KM-ów (5), które znajdują się pod drewnianym zadaszeniem, by pozbyć się wrogów znajdujących się po drugiej stronie.

Następnie kieruj się w stronę wieży (6), za którą znajdują się okopy. Skorzystaj z nich, by ukryć się i zajść wrogów od tyłu.

Kiedy miniesz wieżę, wejdź do hangaru (7), gdzie znajduje się samolot, na który wejdź.

Podczas, gdy twoi kompani będą rozpędzać samolot, odeprzyj atak wrogów, strzelając do nich z broni stacjonarnej. Rozglądaj się dookoła i używaj skupienia, by szybciej wypatrzyć przeciwników.

Kiedy obronisz się przed atakiem, zadanie zakończy się.

Spis treści: Call of Duty Vanguard - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Call of Duty Vanguard - Szlak Numa Numa: skupienie, Mateo, snajper

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze