Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Call of Duty Vanguard - Szlak Numa Numa: skupienie, Mateo, snajper

Szukamy Mateo, dołączmy do oddziału i bronimy się przed snajperem.

Kontynuujemy wątek Wade'a w Call od Duty Vanguard, który rozpoczął w poprzedniej misji - Bitwa o Midway. Tym razem trafiamy na tropikalną wyspę Bougainville.


Na te stronie:


Skupienie, wykrywanie wrogów; Znajdź Mateo

Kiedy przejmiesz kontrolę nad głównym bohaterem, oddal się po cichu z miejsca katastrofy. Kucnij i udaj się w prawo, ukrywając się za drzewami i w zaroślach. Twoim celem jest odnalezienie Mateo, pozostając w ukryciu.

W pewnym momencie będziesz mógł skorzystać ze skupienia, naciskając odpowiedni przycisk (1). Ta zdolność podświetli - na chwilę - na żółto wrogów, co znacznie ułatwi przemykanie obok nich, gdyż poznasz ich pozycje. Kiedy zakończy się działanie umiejętności, poczekaj chwilę, a jej poziom (2) odnowi się i będziesz mógł znowu z niej skorzystać.

Podążaj za znacznikiem misji, unikając wykrycia. Kiedy będziesz miał okazję, zachodź przeciwników od tyłu i likwiduj ich po cichu.

Uważaj na pułapki (3) rozmieszczone w różnych miejscach w lesie. Kiedy nadepniesz na linkę, wybuchnie bomba, więc bądź ostrożny. Aby rozbroić pułapkę, podejdź do niej ostrożnie i naciśnij odpowiedni przycisk.

Droga do Mateo jest długa, więc obserwuj znacznik misji i nie daj się wykryć wrogom. W końcu dotrzesz do rozbitego samolotu (4). Podejdź do niego i wyciągnij z niego flarę, by wezwać pomoc. Niedaleko od wraku odnajdziesz Mateo, ale wówczas zostaniecie pojmani przez Japończyków.


Snajper

Kiedy zostaniesz wyswobodzony, rozpocznie się walka. Podczas niej używaj skupienia. Nie dosyć, że podświetlisz wrogów, to - dodatkowo, dzięki tej umiejętności - spowolnisz na chwilę czas.

Następnie podążaj za oddziałem. Dotrzecie do otwartej lokacji, gdzie twoim celem będzie zabicie snajpera, który ukrył się na szczycie drzewa. Kiedy strzelec rozpocznie ostrzał, przejdź przez drewniany most, kucnij i schowaj się w zaroślach po lewej stronie (5).

Trzymaj się cały czas lewej strony i idź powoli w kierunku znacznika misji. Jeśli snajper do ciebie strzeli, ukryj się za drzewem lub inną osłoną, a potem kontynuuj skradanie w jego kierunku.

Przed drzewem, na którym ukrył się snajper (6), ukryj się za skałą. Użyj skupienia, by go wykryć, i zastrzel go.

Kontynuuj podróż. Po chwili zaatakują was wrogowie, więc użyj ponownie skupienia, by ułatwić sobie walkę. Następnie dotrzecie do pola z zasiekami.

Następnie: Call of Duty Vanguard - Szlak Numa Numa: miotacz ognia, porwanie samolotu

Spis treści: Call of Duty Vanguard - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Call of Duty Vanguard - Bitwa o Midway

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze