Battlefield 2042 - Portal: wymiana dodatków do broni

Jak i gdzie wymienić celowniki i akcesoria broni w trybie Portal.

W Battlefield 2042 wybieranie akcesoriów broni jest bardzo istotne. Dodatki - takie jak celowniki - wpływają na nasz styl gry. Ich dobieranie działa jednak inaczej w trybie Portal.

Zmian akcesoriów także dokonasz w zakładce Kolekcja (1), lecz w menu Portal. Dotyczy to także broni z Battlefielda 2042, nie tylko ze starszych odsłon. Modyfikacje dokonane na uzbrojeniu w menu All Out Warfare nie przeniosą się tutaj.

portal_dodatki

Wymiana dodatków wygląda inaczej niż w głównym trybie. Nie ma listy akcesoriów na dole ekranu. Zamiast tego, dostępne dodatki są od razu w krzyżykowym menu na broni. Musisz kliknąć w pierwszy domyślny celownik (2) mechaniczny, a później wybrać opcję edytuj pozycję (3).

portal_dodatki1

Następnie kliknij w dowolny z dodatkowych celowników, by wskoczył na pierwszą, domyślną pozycję. To bardzo ważne, ponieważ w meczach z Bad Company 2 czy Battlefielda 3 menu plus nie jest dostępne i nie można wymieniać akcesoriów w trakcie rozgrywki.

Grasz z tymi dodatkami, które wybierzesz w menu kolekcji, które będą na pierwszych miejscach w każdym rzędzie i kolumnie - jak widzisz na screenie poniżej.

akcesoria_broni_portal

Warto też zaznaczyć, że uzbrojenie z Battlefielda 1942 nie podlega modyfikacji. Nie możesz dodać do tych broni żadnych dodatków.

Spis treści: Battlefield 2042 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Battlefield 2042 - jak oznaczać wrogów i cele

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami