Sporo rozgrywki z God of War na PC

Początek przygody.

Jeszcze w tym tygodniu na PC ukaże się God of War, które do tej pory dostępne było tylko na PS4 i PS5. Niektórzy już jednak mieli okazję sprawdzić wersję komputerową gry i opublikowali zapis rozgrywki.

Na prowadzonym w serwisie YouTube kanale Sigma Hawk Gaming pojawił się trwający nieco ponad dwie godziny gameplay z nowego wydania tytułu. Materiał prezentuje sam początek przygody Kratosa i Atreusa.

Autor nagrania przedstawił także zakładkę ustawień związanych ze sterowaniem, co pozwala przyjrzeć się, w jaki sposób dostosowano kontrolowanie postaci do klawiatury i myszy. Nadmienić należy, że nie zabraknie możliwości zabawy z pomocą pada.

God of War zadebiutuje na PC już 14 stycznia. Wersja komputerowa zaoferuje cienie w wyższej rozdzielczości, poprawione odbicia, opcję rozgrywki bez limitu klatek na sekundę oraz obsługę funkcji DLSS, która poprawi działanie tytułu na kartach GeForce RTX.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami