Ascent - Silikonowe widzenie: kamery VR, Harlan

Instalacja kamer we Wdzięczności, Ubojni, Pępowinie, Wrakowisku i Wierzchołku.

Silikonowe widzenie to jedno z zadań pobocznych w The Ascent. Z pozoru jest ono proste, gdyż wymaga jedynie instalacji kamer w kilku dzielnicach w grze, jednak jest to zarazem najdłużej ciągnące się zlecenie. Z tej strony dowiesz się gdzie rozpocząć tę misję i które dzielnice odwiedzisz by ją ukończyć.

Na tej stronie:

Silikonowe widzenie - jak odblokować zadanie

Zadanie to odblokujesz po kilkudziesięciu minutach rozgrywki, zaraz po dotarciu do lokacji Klaster 13. W tym celu znajdź Harlana (1), mężczyznę stojącego obok punktu do odbierania nagród. Po krótkiej wymianie zdań misja ta zostanie dodana do dziennika.

066_ascent_misja_poboczna_silikonowe_widzenie_kamery_vr

Zainstaluj kamerę VR we Wdzięczności

Twoim pierwszym przystankiem jest dzielnica Wdzięczność, którą odwiedzisz podczas początkowych misji głównych. Podążaj za znacznikiem misji - pamiętaj, że możesz podświetlić go za pomocą klawisza O (d-pad w górę) - i wejdź w interakcję ze stojakiem (2) by zainstalować kamerę. Po wszystkim wejdź z nim ponownie w interakcję i zdaj raport Harlanowi dzwoniąc do niego.

067_ascent_misja_poboczna_silikonowe_widzenie_kamery_vr

Pozostałe kamery - Ubojnia, Pępowina, Wrakowisko, Wierzchołek

Po rozmowie z Harlanem będziesz musiał udać się do Ubojni i zainstalować tam kamerę. Potem dojdą jeszcze trzy dzielnice - Pępowina, Wrakowisko i Wierzchołek. Schemat wygląda tak samo - podążaj za znacznikiem misji, wejdź w interakcję ze stojakiem by zainstalować kamerę i zadzwoń do Harlana.

Najbardziej problematyczne są dwie ostatnie kamery. By dostać się do Wrakowiska musisz wykonać zadanie poboczne Plug & Play, z kolei na Wierzchołek dojdziesz w trakcie misji głównej Błąd składniowy. Po zainstalowaniu ostatniej kamery wróć do Harlana, porozmawiaj z nim i odbierz swoją nagrodę.

Poprzednio: Ascent - Egzotyczna wieczerza: Piwnica Pieczystego Pyska, Francone

Spis treści: Ascent - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami