Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ascent - boss: Celine, mech z kamuflażem

Starcie podczas misji głównej Protokół namierzający.

Celine to kolejny w grze The Ascent boss, z którym przyjdzie ci walczyć. Spotkasz ją pod koniec misji głównej Protokół namierzający, w trakcie akcji przechwycenia. Z tej strony dowiesz się jak poradzić sobie z tym przeciwnikiem.

Celine (1) pojawi się mniej więcej minutę po tym jak rozpoczniesz akcję przechwycenia - na liczniku powinno pozostać około 2 minut. Do tego czasu postaraj się wybić wszystkich pałętających się tu wrogów i nie strać zbyt dużo punktów zdrowia robiąc to.

Przeciwniczka korzysta z kilku typów ataków dzięki swojemu ciężkiemu uzbrojeniu, może też aktywować kamuflaż, jednak biorąc pod uwagę jej rozmiary jest on dość nieskuteczny. Pozostanie na otwartym terenie w trakcie walki z nią bardzo szybko zakończy się twoją śmiercią. Wykorzystaj wiele naturalnych osłon by skryć się przed ogniem Celine i atakuj ją w przerwach pomiędzy jej własnymi ciosami.

Zanim jednak na dobre weźmiesz się za bossa, postaraj się wyeliminować wszystkich pomniejszych wrogów. Znacznie ułatwi ci to starcie - będziesz mógł sprawniej chować się za osłonami, nikt też nie będzie nękał cię granatami i innymi umiejętnościami specjalnymi. Następnie skup całą uwagę na Celine. Z jej ciała zbierzesz ulepszenie Kieszonkowy mech - dzięki niemu możesz stworzyć taki sam egzoszkielet z którego korzystała Celine i wykorzystać go w walce.

Poprzednio: Ascent - boss: X28 Havoc, walka w Kosmodromie

Spis treści: Ascent - poradnik i najlepsze porady

Następnie: Ascent - boss: 438 Hung, prawa i lewa ręka Hunga

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze