Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunkowe The Ascent zmierza na PS5 i PS4

Premiera już niedługo.

Twórcy The Ascent, które dostępne jest obecnie na PC, Xbox Series X/S i Xbox One, oficjalnie poinformowali, że gra pojawi się na konsolach PlayStation.

Jak ogłosili przedstawiciele odpowiedzialnego za projekt studia Neon Giant, produkcja ukaże się na PS4 i PS5 już w przyszłym miesiącu - 24 marca. Nie przewidziano jednak opcji wspólnej rozgrywki z posiadaczami innych platform.

- Byliśmy zaskoczeni dotychczasowym odbiorem The Ascent na PC i Xboksach, więc jesteśmy podekscytowani mogąc zaoferować grę posiadaczom PlayStation - mówi Arcade Berg, dyrektor kreatywny tytułu.

Dzisiaj natomiast wersja komputerowa produkcji dostępna na Steamie otrzymała płatne DLC z dodatkowym wyposażeniem oraz darmową aktualizację z trybem Nowa Gra Plus. Wspomniany wariant zwiększa maksymalny poziom postaci i zawiera mocniejszych wrogów.

The Ascent to wydana w sierpniu ubiegłego roku cyberpunkowa strzelanka z elementami RPG i akcją ukazaną w rzucie izometrycznym. W trakcie przygody zwiedzamy rozległą metropolię i wykonujemy szereg zadań.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze