Ascent - Lekarz wilgoci: dr Humidore, Wieże Black Lake

Hodowanie bakterii.

Lekarz wilgoci to jedno z zadań pobocznych w The Ascent, które rozpoczniesz zaraz po przybyciu do Klastra 13. Jego rekomendowany poziom to 13 i mimo, że dasz radę ukończyć go wcześniej, awansuj postać przynajmniej na 10. Na tej stronie wyjaśniamy gdzie znaleźć dr Humidore'a, zleceniodawcę zadania i jak je ukończyć.

Na tej stronie:

Lekarz wilgoci - jak odblokować zadanie

Zadanie to możesz rozpocząć zaraz po dotarciu do Klastra 13. W tym celu znajdź dr Humidore'a (1), lekarza stojącego na południe od niemal wszystkich sklepów w tym miejscu. Nad jego głową widnieje szyld Pharmacy. Po krótkiej rozmowie dowiesz się, że doktor eksperymentuje z bakteriami i poprosi cię o pomoc.

041_misja_poboczna_lekarz_wilgoci_dr_humidore_wieze_black_lake

Idź do Wież Black Lake, podłóż bakterie

Skieruj się teraz do Wież Black Lake - najlepiej wciśnij po prostu klawisz O (d-pad w górę) i podążaj za znacznikiem, gdyż najpewniej czeka cię długa wyprawa. Wykorzystaj windę (2) by zjechać na niższy poziom, a następnie skieruj się w prawy górny róg, aż dotrzesz do bramy (3). By ją otworzyć musisz wykorzystać hakowanie, dzięki czemu przebijesz się przez blokadę LOD (LOD - 1).

042_misja_poboczna_lekarz_wilgoci_dr_humidore_wieze_black_lake

Wbiegnij do środka i zbliż się kolejno do pierwszego (4), potem do drugiego (5) i na koniec trzeciego (6) pojemnika i wejdź z nimi w interakcję, by podłożyć bakterie. Po wszystkim musisz poczekać, aż bakterie się rozwiną - najlepiej podejmij się innego zadania pobocznego.

043_misja_poboczna_lekarz_wilgoci_dr_humidore_wieze_black_lake

Po jakimś czasie otrzymasz informacje, by zebrać bakterie. Wróć więc do tego samego miejsca. Uważaj jednak, gdyż po drodze natrafisz na olbrzymią grupę dzikusów (7). Wybij wrogów, wejdź do pomieszczenia i ponownie wejdź w interakcję ze wszystkimi pojemnikami by zebrać wyhodowane bakterie.

044_misja_poboczna_lekarz_wilgoci_dr_humidore_wieze_black_lake

Teraz wróć do dr Humidore'a i przekaż mu zebrane próbki. Po krótkiej rozmowie zadanie zostanie zakończone, a ty otrzymasz w nagrodzie 9,000 punktów doświadczenia, 600 Ukredów i Moduł Szybkolecz, który zwiększy regenerację zdrowia twojej postaci.

Poprzednio: Ascent - Więzienne zamieszki: Aleksa, walka z mechem

Spis treści: Ascent - poradnik i najlepsze porady

Następnie: Ascent - Czarny koń: Ubi Gadżeciarz, tor wyścigowy

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami