Battlefield 2042 - poznaliśmy zawartość aktualizacji sezonowych?

Nie tylko Specjaliści i mapy.

Najprawdopodobniej dowiedzieliśmy się, co twórcy Battlefield 2042 planują wdrażać do gry w ramach każdego nowego sezonu. To przede wszystkim nowi Specjaliści i mapy, ale nie tylko.

Wieści przekazał leaker Tom Henderson, do tej pory najlepsze źródło nieogłoszonych jeszcze szczegółów strzelanki DICE. Według informatora, każdy kolejny sezon wprowadzi:

  • 1 Specjalistę - czyli nowego bohatera, w którego możemy się wcielić
  • 2 mapy
  • 2 mapy do trybu Portal
  • fabularną aktualizację trybu Hazard Zone - o tym wariancie nie wiemy jeszcze nic
  • 6-8 nowych broni (dla każdego trybu)
  • 2-3 pojazdów (dla każdego trybu)
  • 100 poziomów sezonowych w ramach przepustki bojowej

Każdy sezon potrwa trzy miesiące, więc rok będzie składał się z czterech sezonów.

Z jakiegoś powodu Henderson stwierdził, że wspomniane bonusy będą „w całości darmowe”, ale być może nie zrozumiał informacji przekazanych przez swoje źródło - sami twórcy zapowiadali, że przepustka sezonowa będzie składać się z darmowych i płatnych nagród, co jest klasycznym podejściem do tzw. Karnetu Bojowego, widocznym chociażby w Fortnite czy Call of Duty.

Jeżeli plany się nie zmieniły, kolejne poziomy przepustki zdobędziemy więc za grę, np. realizację wyzwań czy zdobywanie punktów doświadczenia - z tym że osoby, które kupią płatną wersję Karnetu, otrzymają znacznie więcej bonusów.

Niedawno dowiedzieliśmy się, że otwarta beta Battlefield 2042 odbędzie się na początku września. Gra zadebiutuje 22 października.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami