Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Battlefield 2042 z przepustką bojową i podziałem na sezony - są już plany na pierwszy rok

Szczegóły popremierowego rozwoju gry.

  • Rozwój popremierowy Battlefield 2042 opiera się na sezonach i przepustkach bojowych
  • Pojawią się nowe mapy, tryby rozgrywki i specjaliści
  • Do części treści otrzymamy dostęp za darmo

W trakcie niedawnej prezentacji Battlefield 2042 ujawniono wstępne szczegóły na temat popremierowego rozwoju gry. Autorzy przygotowują zarówno darmowe, jak i płatne treści.

Twórcy dodatkowe elementy będą udostępniali w ramach sezonów, a każdy z nich potrwa około trzech miesięcy. W trakcie wydarzeń deweloperzy zamierzają rozbudowywać „świat i fabułę” produkcji.

W pierwszym roku od premiery tytułu pojawią się łącznie cztery sezony, które wprowadzą w sumie czterech nowych specjalistów, czyli konkretnych bohaterów z ustalonym imieniem i nazwiskiem oraz klasą postaci. Nie zabraknie też darmowych dla wszystkich nabywców gry map i trybów rozgrywki.

Każdemu z wymienionych okresów będą towarzyszyć bezpłatne i płatne przepustki bojowe. Wzorem innych gier sieciowych, poprzez wykonywanie wyzwań pozwolą odblokowywać między innymi elementy kosmetyczne dla żołnierzy.

Nadmienić należy, że osoby, które zdecydują się kupić produkcję w edycji złotej lub ultimate, otrzymają przepustkę na pierwszy rok od premiery produkcji. Sam Battlefield 2042 zadebiutuje 22 października na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S i Xbox One.

Zobacz wszystkie wiadomości z E3 2021

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze