Resident Evil Village sprzedaje się lepiej niż remake RE2

Capcom ujawnił nowe wyniki.

Przedstawiciele Capcomu przedstawili nowe wyniki sprzedaży Resident Evil Village. Okazuje się, że gra cieszy się większym zainteresowaniem niż wcześniejsze odsłony serii.

Na japońskim profilu cyklu na Twitterze poinformowano, że wydana dwa miesiące temu produkcja znalazła dotychczas 4,5 miliona nabywców. To o 500 tysięcy więcej względem wyników, które przekazywano pod koniec maja. Dane obejmują kopie pudełkowe i cyfrowe.

Tytuł jest obecnie jedną z najszybciej sprzedających się odsłon serii. Dla porównania, remake Resident Evil 2 w analogicznym okresie od premiery rozszedł się w liczbie 4 milionów sztuk, a Resident Evil 7 osiągnął rezultat 3,5 miliona.

Akcja Village kontynuuje wydarzenia z „siódemki”. Gracze ponownie wcielają się w Ethana Wintersa, który w poszukiwaniu porwanej córki trafia do tytułowej wioski, gdzie mierzy się między innymi ze słynną Lady Dimitrescu.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami