Chivalry 2 - plac turniejowy: jak wygrywać, porady, kluczowe miejsca

Standardowy i drużynowy deathmatch na placu turniejowym.

Plac turniejowy to jedna z map dostępnych w Chivalry 2. Rozgrywana jest w dwóch trybach - deathmatch i deathmatch drużynowy - a w meczu może brać udział maksymalnie 40 graczy (w drużynach po 20 osób).

Plac turniejowy to najprostsza pod względem budowy mapa w grze. Jest to po prostu podłużna arena, na której ścierają się gracze - czy to w trybie solo czy drużynowym. W trakcie rozgrywki w normalnym deathmatchu możesz odrodzić się tutaj w dowolnym miejscu, z kolei w wariancie drużynowym zawsze po jednej stronie areny - podczas gdy twoi przeciwnicy po drugiej (1).

044_chivalry2_mapa_plac_turniejowy_jak_grac

Większość mapy zajmuje płaska arena, przedzielana niskimi ogrodzeniami. W większości teren jest tutaj w pełni otwarty, jest to więc doskonała okazja do treningu klasy Łucznika - szczególnie w trybie drużynowym, gdy wróg nie może odrodzić się blisko twojej postaci.

Przy bocznej części areny (2) znajdują się schody z zabudowaną sekcją i podwyższeniem. Tutaj także zlokalizowana jest skrzynia do odnawiania amunicji - kluczowe miejsce w przypadku gry którąś z podklas Łucznika.

045_chivalry2_mapa_plac_turniejowy_jak_grac

W trakcie rozgrywek w deathmatchu drużynowym jedyne na co musisz uważać, to nacierający z naprzeciwka wrogowie i strzelcy, którzy mogą atakować cię z dowolnego miejsca. Mecz staje się jednak bardziej chaotyczny w przypadku normalnego deathmatchu - musisz wtedy mieć oczy dookoła głowy, gdyż wróg może odrodzić się dosłownie za twoimi plecami i natychmiast cię zaatakować.

Spis treści: Chivalry 2 - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami