Returnal - cel: Znajdź sposób, by zniszczyć zapory obcych

Niszczenie czerwonej zapory.

Struktura Returnal jest w dużej mierze losowa. Zdarzają się takie same obszary w kolejnych podejściach (cyklach), jednak zawsze są ze sobą inaczej połączone, znajdziemy w nich często inne przedmioty i wrogów. Dlatego też niemożliwe jest dokładne opisanie przejścia gry. Tutaj opisujemy jedną z faz lokacji Zarośnięte Ruiny.

Czasem w prawym górnym rogu ekranu widzimy główne, ogólne cele, które nakierują nas na właściwą ścieżkę. Tutaj opiszemy cel, który pojawi się, kiedy natkniesz się po raz pierwszy na przejście zablokowane czerwoną barierą. Brzmi on: Znajdź sposób, by zniszczyć zapory obcych (1).

celzapory1

Ruszaj dalej dostępną ścieżką. Przedzierając się przez kolejne obszary trafisz w końcu na Wrota (2), czyli ważne przejście, które zawsze prowadzi do jakiegoś kluczowego miejsca. Oznaczane jest ikoną zwykłego przejścia, ale na górze ma mały okrąg.

Gdy się tam udasz, trafisz do wielkiej sali. Przy czerwonym piasku (3) leży zniszczony robot. Swoją drogą - to właśnie miejsce, w którym później otworzysz portal do drugiego świata.

celzapory2

Podejdź do robota i wciśnij trójkąt, a bohaterka podniesie miecz. To właśnie dzięki tej broni zniszczysz zaporę obcych.

Wracaj do czerwonej bariery, podejdź do niej i wciśnij kwadrat, by uderzyć mieczem. Cel zaktualizuje się później, gdy podniesiesz przedmiot, który znajdziesz za zaporą.

Następnie: Returnal - cel: Odkryj zastosowanie Klucza Anatemy

Spis treści: Returnal - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Returnal - cel: Znajdź sposób, by sterować platformą obcych

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami