Zelda: Breath of the Wild - jak podnieść kamień: Octo Baloon

Unoszenie płyty, głazu.

Znalazłeś płytę z kamienia w The Legend of Zelda: Breath of the Wild i nie wiesz, jak ją podnieść? Na szczęście jest to bardzo proste - o ile masz odpowiedni składnik.

Do unoszenia przedmiotów służy Octo Baloon (1), czyli balon uzyskiwany po zabiciu Octoroka. To przypominające skrzyżowanie ośmiornicy z balonem stworzenia, które wyskakują na chwilę nad ziemię lub wodę, by strzelać w Linka kamieniami.

zelda_podnoszenie_1

Jeżeli masz w ekwipunku Octo Baloon, chwyć go w ręce, wybierając opcję Hold (2) w ekwipunku, a następnie wyjdź z ekwipunku.

Przytwierdź balon do kamienia przyciskiem A. Najlepiej umieścić go na krańcu, aby łatwo uniósł płytę z jednej strony. Balon po chwili uniesie kamień, otwierając drogą do środka.

zelda_podnoszenie_2
zelda_podnoszenie_3

Kamienie to nie jedyne przedmioty, które możesz unieść za pomocą Octo Baloon. Używając kilku balonów możesz nawet unieść samego Linka, gdy przytwierdzisz je do jakiejś platformy, na której stanie bohater.

Więcej porad:

Spis treści: The Legend of Zelda: Breath of the Wild - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami