Katedra Notre-Dame w Valheim - niezwykły projekt gracza

Trochę Paryża w dziczy.

Jeden z fanów Valheim opublikował na Reddicie swoją najnowszą budowlę wykonaną w Valheim - to paryska katedra Notre-Dame.

Użytkownik GIPv zaznacza, że budynek jest na razie pusty w środku, uwagę zwraca jednak szczegółowe wykończenie zewnętrznej części struktury. Autor nie wspomniał, ile godzin zajęła praca nad dziełem.

notre_dame_valheimscr
Robi wrażenie, nie da się ukryć

Katedra nie jest oczywiście wykonana w skali 1 do 1, lecz takie odwzorowanie budynku nie byłoby nawet możliwe ze względu na ograniczenia silnika gry.

Projektant zaznaczył, że szkielet budowy stanowią drewniano-żelazne słupki. Bez nich struktura nie wytrzymałaby najprawdopodobniej zbyt długo. Budynki w Valheim mogą się bowiem zawalić, jeśli nie są skonstruowane poprawnie.

Warto też jednak zaznaczyć, że budynek nie powstał w normalnej, ale w deweloperskiej (debugowej) wersji gry. Pozwala ona postaci latać i znosi limit zasobów.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami