Kreatywność fanów Valheim zachwyca - powstała forteca Saurona z Władcy Pierścieni

Dostępna do pobrania.

  • Kolejna imponująca budowla w Valheim - Barad-dûr
  • Fortecę Saurona można pobrać

Przy pomocy dwóch modów oraz własnego uporu i talentu, fan Valheim zbudował w grze ogromną fortecę Saurona z „Władcy Pierścieni”, znaną w uniwersum jako Barad-dûr.

Stworzona przez użytkownika o pseudonimie Rynborg struktura powstała w większości z kamienia, ale nie zabrakło też licznych pochodni, tworzących między innymi oko Saurona na szczycie wieży. Zdjęcia oraz materiał wideo ukazują skalę projektu.

Co ciekawe, każdy może pobrać Barad-dûr, przenieść go do własnego świata w Valheim, a następnie swobodnie zwiedzać zamek. Autor udostępnił bowiem budowlę w serwisie Nexus Mods.

sauron_1
sauron_2

Osobom, które chcą tworzyć struktury tak dużej skali zapewne przyda się informacja, że Rynborg skorzystał z modów AdvancedBuilding i Forever Build, które rozszerzają możliwości konstrukcyjne i niwelują pewne ograniczenia.

Wszystkim graczom zaciekawionym tematem wikińskiej produkcji przyda się zaś nasz poradnik do Valheim.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami