God of War: Definitive Edition - fałszywy zwiastun ma już milion wyświetleń

Część osób udało się nabrać.

  • Na YouTube działa kanał podszywający się pod PlayStation
  • Autor publikuje nieprawdziwe zwiastuny gier
  • Trailer God of War: Definitive Edition jest najpopularniejszy

8 lutego na youtubowym kanale PIayStation pojawił się zwiastun God of War: Definitive Edition, rzekomej ostatecznej wersji hitu z 2018 roku, zmierzającej na PS5. Choć materiał jest fałszywy, a gra nie powstaje, wideo zgromadziło już ponad milion wyświetleń.

Trailer Definitive Edition zmontowano z fragmentów zwiastuna God of War: Wstąpienie, przygotowanego w ramach Super Bowl 2013. Warto też zwrócić uwagę na nazwę kanału: autor zadbał o odpowiedni awatar, ale nie mógł oczywiście skopiować nazwy producenta. „PlayStation” zapisał więc z wielką literą „i”, zamiast małym „l”.

Na kanale są też inne fałszywe zwiastuny, przy czym żaden nie zdobył takiego rozgłosu, jak God of War: Definitive Edition. Warto jednak wspomnieć o The Last Of Us: Homecoming - rzekomej trzeciej odsłonie cyklu - a także opublikowanym jeszcze wczoraj materiale zapowiadającym multiplayer w The Last of Us 2:

W miarę wzrostu liczby wyświetleń na sztuczkę nabiera się oczywiście coraz mniej graczy, choć nawet wśród najnowszych komentarzy można znaleźć osoby, które cieszą się z kolejnych części ulubionych serii lub komentują decyzje PlayStation o wydaniu nieprawdziwych gier.

„Może wzięlibyście się za nową grę, zamiast wciąż przetwarzać to samo” - głosi jeden z najnowszych wpisów pod God of War. „Świetnie, ale musiałbym mieć PS5, by móc w to zagrać” - napisał inny użytkownik.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami