The Medium - skradanie się: jak unikać wykrycia

Ciche poruszanie się.

W The Medium nie ma zbyt wiele bezpośrednich zagrożeń, jednak w trakcie zabawy kilkukrotnie pojawi się wróg, którego musisz unikać. W tym rozdziale wyjaśniamy w jaki sposób możesz się skradać i jak sprawdzić na ile jest to skuteczne.

By aktywować tryb skradania się musisz wcisnąć klawisz C (w przypadku konsoli Xbox wciśnij lewy analog). Postać delikatnie się pochyli, będzie się też wolniej poruszać. Jeśli w pobliżu będzie wróg, wyświetli się znacznik (1) informujący cię o tym, jak skutecznie ukrywa się twoja postać.

101_the_medium_skradanie_sie_jak_uniknac_wykrycia

Wspomniany znacznik przyjmie różne kolory w zależności od tego, jak świadomy twojej obecności jest wróg. Biały kolor oznacza, że bohaterka jest bezpieczna, żółty że wróg zaczyna ją dostrzegać, a czerwony zwiastuje potencjalne wykrycie.

Pamiętaj też, by nie korzystać ze skradania wtedy, gdy w pobliżu nie ma zmutowanego przeciwnika. Postać w tym trybie porusza się znacznie wolniej i nie może biegać - szkoda więc zmniejszać jej mobilność, jeśli nie ma w okolicy żadnego zagrożenia.

Następnie: The Medium - widzenie: jak podświetlać obiekty

Spis treści: The Medium - Poradnik, Solucja

Poprzednio: The Medium - duchowe uderzenie: do czego służy, jak używać

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami