Watch Dogs Legion - Zamknięcie rynku: serwerownia, Złota Gęś

Włamujemy się do komputerów Kelley.

Misja fabularna, która aktywuje się automatycznie po zakończeniu zadania głównego o nazwie Nieproszeni aukcjonerzy. Jest to kolejne zadanie związane z rozdziałem klan Kelley. Jak zwykle zacznij od udania się do miejsca zaznaczonego żółtą ikoną.

155

Obejdź go, a znajdziesz furtkę (1) prowadzącą na teren obiektu od tyłu. Możesz wywabić któregoś ze strażników i szybko dostać się do środka za nim lub skorzystać z pająkbota, przejść przez dziurę z prawej i dostać się do serwera zasilającego zamek do furtki. Bez względu na wybraną drogę rusz przed siebie i zejdź na dół schodów (będziesz mógł je otworzyć, jeśli zdobędziesz klucz).

156

Obejdź pająkbotem budynek kierując się w prawo i odnajdując wejście przez kratkę. Kiedy to uczynisz wykorzystuj zakamarki oraz szyby, żeby uniknąć wzroku strażników i dostać się na piętro. Tutaj, przez kolejną kratkę (2) dostaniesz się do pokoju, gdzie po włamaniu się do serwera przywrócisz zasilanie.

157

Po drugiej stronie piętra znajduje się pomieszczenie z hubem (3), do którego trzeba się włamać. Możesz próbować mijać wartowników lub dostać się do pomieszczenia bezpośrednio przez jeden z szybów. Po zhakowaniu komputera pojawi się obraz z kamery.

158

Po obejrzeniu kilku obrazów wejdź pająkiem do szybu na prawo od hubu, po czym kieruj się w stronę żółtego znacznika. W ten sposób trafisz do serwerowni - skorzystaj z jednego z szybów (4), żeby dostać się do sąsiedniego pomieszczenia, gdzie włam się do komputera.

159

Następnie wskocz na biurko i wejdź w interakcję z panelem (5), dzięki czemu odblokujesz sieć elektryczną.

160

Przy pomocy kamer oraz węzłów doprowadź prąd do głównego węzła (6). Po przeciążeniu systemu opuść lokację, co spowoduje zakończenie misji.

Następnie: Watch Dogs Legion - Upadek z piedestału: rozprawa z Mary Kelley

Spis treści: Watch Dogs Legion - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Watch Dogs Legion - Nieproszeni aukcjonerzy: aukcja niewolników

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami