Skip to main content

Assassin's Creed w Watch Dogs Legion - trailer i data premiery dodatku

Jest też tryb z zombie.

  • 24 sierpnia premiera dużej aktualizacji Watch Dogs Legion
  • Łatka 5.5 wprowadzi treści związane z Assassin's Creed
  • Jest też sporo nowych trybów rozgrywki

Ubisoft sprecyzował, że rozszerzenie wprowadzające treści związane z Assassin's Creed do Watch Dogs Legion zadebiutuje 24 sierpnia. Tego dnia ukaże się bowiem aktualizacja 5.5 z postacią Darcy.

Wszyscy gracze otrzymają za darmo szereg misji do wykonania jako futurystyczna asasynka w Londynie. Posiadacze przepustek sezonowych dostaną za to dostęp do samej bohaterki, co umożliwi dołączenie jej do drużyny i przejście całej kampanii fabularnej w jej butach.

Zobacz na YouTube

Łatka 5.5 zapowiada się na rozbudowaną, ponieważ wprowadza także szereg innych, darmowych treści. Jest między innymi opóźniony w maju tryb sieciowych inwazji, znany z pierwszej odsłony serii. Umożliwi „wskoczenie” do świata innego gracza, by uprzykrzyć mu życie.

Drugim trybem PvP w przyszłym tygodniu będzie Extraction. Jednocześnie zadebiutuje także Resistance Mode, a więc nowy, wyższy poziom trudności dla kampanii fabularnej. Ta opcja wyłącza między innymi system szybkiej podróży, a wszyscy napotykani przeciwnicy są elitarni.

Interesująco zapowiada się również kolejny darmowy tryb, Legion of the Dead. To już opcja zabawy w kooperacji, dla maksymalnie czterech osób. Jak sugeruje sam tytuł, walczymy z zombie. „Zarządzaj zasobami i taktyką, planuj i zbieraj surowce, by uciec z Londynu z życiem” - głosi opis.

Read this next