Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Watch Dogs Legion - Upadek z piedestału: rozprawa z Mary Kelley

Finalne zadanie z bieżącego rozdziału.

Zadanie główne, które odblokowuje się automatycznie po ukończeniu misji o nazwie Zamknięcie rynku, gdzie należało przeciążyć serwerownię. Tym razem naszym celem będzie konfrontacja z samą Mary Kelley.

Udaj się do willi kobiety, która okaże się zamknięta na cztery spusty. Możesz skorzystać z drona użytkowego, aby dostać się do otwartego okna (1) znajdującego się na ostatnim piętrze. Wrzuć do środka pająkbota i zacznij nim schodzić na dół.

Po drodze możesz aktywować wszystkie możliwe pułapki, których jest całkiem sporo. Celem jest dotarcie do szybu (2) w jednym z holów, którym dotrzesz do pokoju z komputerem. Włam się do niego, a zobaczysz, jak Kelley ucieka przed buntownikami i zamyka się w jednym z pokoi.

Następnie zejdź pająkiem niżej i włam się do terminala (3), dzięki czemu otworzysz jedno z przejść prowadzących do domu.

Kolejnym celem będzie uruchomienie windy. Aby to zrobić należy włamać się do komputera (4) znajdującego się w posągu lwa. Kiedy zaczniesz wykradać dane możesz zostać zauważony przez strażników.

Możesz agentem wejść na teren posesji i eliminować ich po cichu korzystając z pułapek lub rozpocząć strzelaninę i na przykład wlecieć na daszek nad wejściem i stamtąd wyeliminować nadbiegających wrogów (5).

Bez względu na przyjętą taktykę, po uruchomieniu windy wejdź do budynku, skieruj się na piętro i udaj się do celu (6) podróży. Po skorzystaniu z niej udaj się w stronę podwójnych drzwi - przejdź przez nie, a rozpocznie się ostatnia scenka kończąca misję.

Następnie: Watch Dogs Legion - Demaskator: uratowanie kontaktu SIRS

Spis treści: Watch Dogs Legion - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Watch Dogs Legion - Zamknięcie rynku: serwerownia, Złota Gęś

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze