Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ubisoft kończy rozwój Watch Dogs Legion. Ostatni patch wydano we wrześniu

Twórcy dziękują fanom za wsparcie.

Nieoczekiwanie Ubisoft poinformował, że kończy z dalszym rozwijaniem Watch Dogs Legion - nieco ponad rok po premierze.

Odpowiedzialni za produkcję deweloperzy poinformowali, że nie przewidują kolejnych aktualizacji. To oznacza, że opublikowany we wrześniu ubiegłego roku patch oznaczony numerem 5.6 jest ostatnim, jaki otrzymał tytuł.

Nasza gra niezwykle się rozwinęła i zawiera masę zawartości do odkrycia, od ogromnego miasta niedalekiej przyszłości po pełen akcji tryb online. Nie moglibyśmy być bardziej dumni z tego, co stworzyliśmy, i bardzo mocno doceniamy wszystkich, którzy dołączyli do nas podczas tej londyńskiej podróży w ciągu całego roku” - piszą twórcy.

Zapewniono jednak, że wciąż pojawią się nagrody do zdobycia w ramach trybu sieciowego. Dzisiaj zakończy się sezon czwarty i natychmiast rozpocznie piąty z zestawem przedmiotów do zdobycia. W przyszłości cyklicznie będą zaś wracać sezony od trzeciego do piątego.

Porzucenie Watch Dogs Legion może być zaskoczeniem, jeśli spojrzeć na inne gry Ubisoftu - przykładowo wydane w tym samym czasie Assassin's Creed Valhalla jest nadal rozwijane. Wpływ na decyzję mogły mieć jednak nienajlepsza sprzedaż i chłodne przyjęcie tytułu.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze