Skip to main content

Aiden Pearce pojawi się w Watch Dogs Legion w lipcu

W ramach dodatku Bloodline.

Ubisoft potwierdził podczas prezentacji na cyfrowych targach E3, że rozszerzenie Watch Dogs: Legion - Bloodline ukaże się w przyszłym miesiącu, 6 lipca. Pozwoli między innymi wcielić się w Aidena Pearce'a, bohatera pierwszej odsłony serii.

Fabularny dodatek będzie dostępny bez dodatkowych opłat dla posiadaczy przepustek sezonowych za 159,99 zł, ale trafi także do sprzedaży osobno. Nie wiemy jeszcze, jaka będzie cena w złotówkach.

Zobacz na YouTube

Jak wynika z informacji prasowej, Aiden - nadal w swojej słynnej czapce - przybywa do Londynu, by spotkać się ze swoim siostrzeńcem, Jacksonem. Jego także można pamiętać z pierwszego Watch Dogs. Chłopak ponownie ma jakieś kłopoty, więc nasz bohater wybiera się do angielskiej stolicy, by zbadać sprawę.

Pierwszym celem będzie włamanie do laboratorium Broca Tech, gdzie mamy ukraść zaawansowaną elektronikę dla Wrencha - kolejnej powracającej postaci, tym razem z Watch Dogs 2. Misja nie udaje się i musimy uciekać przed zleceniodawcami. Nie zabraknie też zadań pobocznych.

Opowieść fabularna w Bloodline stanowi prequel dla wydarzeń z podstawowego Watch Dogs: Legion. W ten sposób logiczne z fabularnego punktu widzenia będzie, że całą kampanię z Legionu będziemy mogli przejść także jako Aiden (lub Wrench).

Zobacz wszystkie wiadomości z E3 2021

Read this next