Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Jutro premiera Watch Dogs Tokyo - to manga w uniwersum serii

Korporacja Bloom znów w akcji.

Co dalej z serią Watch Dogs? Wydaje się, że ostatnia odsłona cyklu - Legion - została przyjęta raczej chłodno, lecz Ubisoft nie porzuca uniwersum - w planach jest manga z akcją w Tokio.

Cykl odwiedzał już Chicago, San Francisco oraz Londyn, oferując mroczną wizję bliskiej przyszłości, gdzie najwięcej do powiedzenia mają wielkie korporacje, walczące o pieniądze i kontrolę. Podobnie będzie w opowieści graficznej.

Pierwsza część mangi Watch Dogs Tokyo ukaże się już jutro, 12 kwietnia. Motywem przewodnim jest ponownie firma Bloom, odpowiedzialna za – jak w poprzednich odsłonach – system zarządzania miejską infrastrukturą, tym razem w japońskiej stolicy.

Jeśli o grach mowa, Watch Dogs Legion nie otrzyma już więcej treści, a już od stycznia kolejne sezony w trybie wieloosobowym zostały zapętlone i regularnie otrzymujemy te same treści.

https://twitter.com/MangaMoguraRE/status/1512184753830731776

Choć dodatków nie brakowało – wprowadzono między innymi kooperację – to gra nie została drugiego roku wsparcia, co raczej nie jest w stylu Ubisoftu, który lubi bardzo długo usprawniać swoje najważniejsze hity.

Dzisiaj dyrektor kreatywny Legionu – Cling Hocking – ma ręce pełne roboty przy innym projekcie. Zajmuje się bowiem inicjatywą Assassin's Creed Infinity, która ma być wielką platformą dla miłośników uniwersum, z naciskiem właśnie na kolejne aktualizacje i regularne nowości.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze