Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Watch Dogs Legion - Nieproszeni aukcjonerzy: aukcja niewolników

Namierzanie Mary Kelley.

Misja główna, która stanie się dostępna po ukończeniu poprzednich zadań fabularnych. Po jego rozpoczęciu zacznij poruszać się wzdłuż głównych ulic, aż w końcu namierzysz drona kurierskiego oznaczonego żółtym znacznikiem. Włam się do niego, zrzuć ładunek i podnieś go agentem dzięki czemu zdobędziesz zaproszenie do klanu Kelley.

Skieruj się do zaznaczonego budynku i obejdź go, rozglądając się za zastawionymi schodami. Zejdź nimi na dół i włam się do terminala (1), po czym przez kamery obejrzyj kilka scenek.

Po ich zakończeniu uzyskasz większą kontrolę nad kamerą. Włam się do kolejnej, z której będziesz mógł pobrać klucz (2) z biurka.

Następnie, samemu lub pająkbotem, wejdź do piwnicy i rozpraw się z przeciwnikami (przydatne okażą się lokalne pułapki). Kiedy skończysz skieruj się do stalowych drzwi (3), które otwórz panelem z lewej. Po zejściu na dół rusz przed siebie i kieruj się w stronę komputera, który zhakuj.

Wróć agentem do poprzedniej lokacji i skieruj się na wyższe piętro. Możesz to zrobić niezauważenie pająkbotem - celem jest dotarcie do zaznaczonej osoby (4), czyli nadzorcy, od którego pobierz dane. Teraz wystarczy opuścić okolicę, żeby zakończyć misję.

Następnie: Watch Dogs Legion - Zamknięcie rynku: serwerownia, Złota Gęś

Spis treści: Watch Dogs Legion - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Watch Dogs Legion - W brzuchu bestii: Temida, lot dronem

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze