Watch Dogs Legion - ucisk: Sabotaż (Southwark)

Jedno z zadań pozwalających wyzwolić dzielnicę.

Poniżej znajdziecie opis jednej z misji typu ucisk, która jest do wypełnienia w dystrykcie Southwark. Aby ją zlokalizować wystarczy włączyć mapę i odnaleźć w regionie zadanie typu sabotaż, które jest oznaczone czerwoną ikoną.

a007

Pierwszym celem będzie skierowanie się do miejsca oznaczonego na mapie, jako Southwark Auto Conversions. Główna brama jest zamknięta i dość mocno strzeżona, ale bez problemu wejdziesz na dach budynku z lewej (1).

a008

Z tego miejsca możesz zaskoczyć strażnika na dole, a następnie wdrapać się na podwyższenie po drugiej stronie placu. Z lewej strony jest wejście (2) dla pająkbota, a z prawej drabina (3), po której możesz dostać się do kolejnej lokacji.

a009

Skorzystaj z niej i skieruj się w stronę wentylatorów. Na dole znajdziesz klapę (4), którą możesz otworzyć.

a010

Zakradnij się do niej po czym osobiście lub z pomocą pająkbota włam się do jednej z kamer (5) nieco w oddali z prawej.

a011

Dzięki temu zyskasz obraz z pokoju z serwerem. Zlokalizuj mały wyłącznik (6) i skorzystaj z niego, aby wyłączyć pobliskie, laserowe bariery.

a012

Teraz wystarczy samemu, a jeszcze łatwiej przy pomocy pająkbota, zeskoczyć poziom niżej i przez otwarte przejście (7) dostać się do pomieszczenia. Podejdź do panelu (8) i wejdź z nim w interakcję, aby go wysadzić, co doprowadzi do zakończenia misji.

Następnie: Watch Dogs Legion - ucisk: Cyfrowy wandalizm (Southwark)

Spis treści: Watch Dogs Legion - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Watch Dogs Legion - ucisk: Hakowanie hubu ctOS (Southwark)

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami