Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Watch Dogs Legion - ucisk: Hakowanie hubu ctOS (Southwark)

Jedno z zadań pozwalających wyzwolić dzielnicę.

Poniżej znajdziecie opis jednej z misji typu ucisk, która jest do wypełnienia w dystrykcie Southwark. Aby ją zlokalizować wystarczy włączyć mapę i odnaleźć w regionie zadanie typu hakowanie hubu ctOS, które jest oznaczone czerwoną ikoną.

Celem będzie włamanie się do komputera w budynku Civil Aviation Traffic Centre. Od frontu jest silnie strzeżony przez zabezpieczenia i strażników, dlatego warto go obejść i zlokalizować wejście od strony kontenera (1) ze skrzynią elektryczną.

Po wdrapaniu się na górę ukryj się za skrzynią i, uważając na wartowników, wdrap się na podwyższenie (2) z prawej strony.

Ukryj się za skrzynią - z lewej strony będzie zamknięte przejście. Możesz poszukać do niego karty lub użyć pająkbota i przejść przez dziurę (3) z prawej.

Dojdź nim do serwera (4), do którego się włam. Po uczynieniu tego zostaniesz przeniesiony do widoku kamery z samolotu.

Przejmij kontrolę nad drugą kamerą (5).

Następnie zhakuj manifest ładunkowy (6), po czym wróć do poprzedniej kamery i włam się do systemu naprowadzającego (7 na poprzednim obrazku). W ten sposób doprowadzisz do zakończenia misji.

Następnie: Watch Dogs Legion - ucisk: Sabotaż (Southwark)

Spis treści: Watch Dogs Legion - Poradnik, Solucja

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze