Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Watch Dogs Legion - ucisk: Cyfrowy wandalizm (Southwark)

Jedno z zadań pozwalających wyzwolić dzielnicę.

Na stronie znajduje się opis jednej z misji typu ucisk, która jest do wypełnienia w dystrykcie Southwark. Aby ją zlokalizować wystarczy włączyć mapę i odnaleźć w regionie zadanie typu sabotaż, które jest oznaczone czerwoną ikoną.

Naszym celem jest dotarcie do wysoko położonego komputera (1), przy pomocy którego zmienimy pobliską reklamę naszych przeciwników.

Na sam teren budowy można dostać się w stroju pracownika budowlanego. Jest to najlepszy strój do wykonania tej misji, ponieważ tego typu agenci mogą przyzywać drony użytkowe, służące do transportu ciężkich rzeczy (oczywiście możesz też zdobyć jakiegoś drona latającego po mieście). Kiedy przejmiesz kontrolę nad dronem podleć nim do agenta, po czym wskocz na maszynę (2).

Wróć do kontrolowania drona i zwyczajnie podleć do platformy (3), na którą wysiądź. Kiedy do tego dojdzie podejdź do komputera (4) i włam się do niego, co zakończy zadanie.

Następnie: Watch Dogs Legion - ucisk: Zdjęcie dowodów (Southwark)

Spis treści: Watch Dogs Legion - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Watch Dogs Legion - ucisk: Sabotaż (Southwark)

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze