Duża zmiana w CoD Warzone - na mapie pojawi się metro

Szybka podróż po Werdańsku.

  • Popularna strzelanka otrzyma system szybkiej podróży
  • Mechanizm trafi do gry w 6. sezonie

Infinity Ward ujawniło kolejne informacje o 6. sezonie Call of Duty Warzone. Jedną z najważniejszych nowości, która pojawi się w darmowej strzelance, jest funkcjonalne metro. System pozwoli szybko przemieszczać się po mapie.

Do dyspozycji graczy autorzy oddadzą kilka stacji. Wszystkie wyróżnią się identycznym układem - na każdej znajdzie się kasa biletowa, szafka z bronią, drabina prowadząca do wyjścia ewakuacyjnego, informacja o bieżącej aktualizacji użytkownika, peron i tory.

cod_warzone_metro
Plan metra w CoD Warzone

Aby skorzystać z systemu, wystarczy wsiąść do jednego z pociągów, które - jak zapewnia Infinity Ward - będą pojawiały się często. Maszyny przemieszczą się w dwóch kierunkach: przeciwnie i zgodnie z ruchem wskazówek zegara.

Deweloperzy jednocześnie zaznaczają, że pojazdy ominą obszary objęte śmiercionośnym gazem. Co ważne, metro nie ruszy, jeżeli na peronie toczy się walka. Twórcy ostrzegają też przed spacerem po torach, bo może zakończyć się zgonem postaci.

System szybkiej podróży pojawi się w Call of Duty Warzone wraz ze startem 6. sezonu, który rozpocznie 29 września - wówczas gra otrzyma kolejną aktualizację.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami