Dying Light w świecie fantasy - dodatek Hellraid zadebiutuje w lipcu

Dziś startuje beta.

Techland poinformował, że Hellraid - nowy dodatek do pierwszej części Dying Light - zadebiutuje 23 lipca na PC, PS4 i Xbox One.

Osoby, które złożą zamówienie na komputerową wersję rozszerzenia, uzyskają dostęp do bety. Testy rozpoczną się dzisiaj, 26 czerwca, a zakończą się w najbliższy poniedziałek - 29 czerwca. Cena DLC na Steamie wynosi 34,99 zł.

Dodatek jest inspirowany Hellraid, czyli osadzoną w świecie fantasy produkcji o tej samej nazwie - Techland przez kilka lat pracował nad projektem, ale w 2015 roku wstrzymał rozwój tytułu.

Za pomocą tajemniczego urządzenia - znalezionego w piwnicy Wieży sprzętu przypominającego automat do gier - trafimy do zlokalizowanej w innym wymiarze twierdzy, która jest opanowana przez demonicznych przeciwników.

hellraid_dying_light
Wśród wrogów pojawią się szkielety

W walce z nowymi wrogami skorzystamy z broni rodem ze świata fantasy: arsenał obejmie między innymi miecze, młoty i topory. Do kontrolowanego przez oponentów zamku będziemy mogli wielokrotnie wracać, a za każdą udaną wizytę zdobędziemy monety, które pozwolą odblokować wymienione narzędzia do użycia w podstawowym Dying Light.

W planach jest odrębny system progresji z rangami, a także zadania specjalne z cenniejszymi nagrodami. Do tego możliwość „oczyszczania” twierdzy w kooperacji przeznaczonej dla maksymalnie czterech użytkowników.

Źródło: Steam

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami