God of War 2 na PS5 powstaje - twierdzi magazyn PlayStation

Sony Santa Monica pracuje już nad projektem.

Trwają prace nad kontynuacją wydanego w 2018 roku God of War - wynika z artykułu w Official PlayStation Magazine, czyli piśmie poświęconym platformom Sony.

W marcowym numerze - ale wydanym w lutym - pojawił się tekst o PS5. W podpisie na dołączonym obrazku autor przekonuje, że jedną z przygotowywanych obecnie gier na nową konsolę jest kolejna odsłona przygód Kratosa.

god_of_war_ps5
Obrazek z artykułu z Official PlayStation Magazine

Dziennikarz twierdzi, że deweloperzy ze studia Sony Santa Monica aktywnie pracują nad projektem. Podkreśla, że zespół prowadzi sesje motion capture, czyli proces rejestrowania ruchów, które później zamieniane są na animacje postaci.

Autor nie przedstawia jednak źródła informacji. Niewykluczone, żer uzyskał potwierdzenie od członków ekipy, ale istnieje możliwość, że redaktor bazuje jedynie na niedawnym wpisie animatorki, która na Twitterze ujawniła, że rozpoczęto wspomniane nagrania motion capture.

Zobacz: God of War - Poradnik, Solucja

God of War z 2018 roku jest kontynuacją oryginalnej trylogii, a zarówno restartem cyklu. Główny bohater trafia do świata z mitologii nordyckiej i tym razem musi nie tylko walczyć z przeciwnikami, ale także spełnić się jako ojciec.

Źródło: Reddit

Następnie: Selena Gomez pozwała twórców gry o ubieraniu celebrytów za bezprawne użycie jej wizerunku

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami