Call of Duty Warzone otrzymało cztery nowe bronie

Karabiny i nie tylko.

Call of Duty Warzone otrzymało aktualizację, która do darmowej produkcji wprowadziła nowe bronie do wykorzystania podczas zabawy.

Dostępny arsenał rozbudowano o cztery dodatkowe oręża - karabiny wyborowe MK2 Carbine i EBR-14 oraz strzelbę kalibru .725 i półautomatyczny pistolet .50 GS. Każdy oferuje określone korzyści dla danej klasy postaci.

cod_warzone_operator
Wkrótce w Call of Duty Warzone i Modern Warfare pojawi się nowy operator

Wszystkie wymienione bronie użytkownicy mogą znaleźć podczas rozgrywki, eksplorując mapę Verdansk. Przedmioty występują w dwóch wariantach rzadkości - pospolitym i niepospolitym.

Warto zaznaczyć, że dzisiaj miała też ukazać się aktualizacja wspólna dla Call of Duty: Warzone i Modern Warfare. W obu grach zamierzano zaimplementować kolejną postać: operatora o imieniu Talon z towarzyszącym psem. Patch jednak opóźniono i według nowych planów pojawi się w ciągu najbliższych dni.

Darmowa produkcja to przedstawiciel gatunku battle royale. Maksymalnie 150 graczy walczy o przetrwanie, próbując uniknąć śmiercionośnego gazu. Zwycięża użytkownik, który jako ostatni pozostanie na placu boju.

Źródło: Activision

Następnie: Cyberpunkowa przygoda - 10 minut rozgrywki z polskiego Gamedec

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami