Spawn w Mortal Kombat 11 - piekielny zabójca w nowym zwiastunie

Mroczny wojownik.

Warner Bros. i studio NetherRealm opublikowały zwiastun prezentujący Spawna, czyli kolejną dodatkową postać, która pojawi się w bijatyce Mortal Kombat 11.

Wojownik jest tytułowym bohaterem komiksu autorstwa Todda McFarlane'a. To amerykański pułkownik, który po śmierci zawarł pakt z Szatanem, by wrócić na Ziemię jako służący Piekłu zabójca.

W trailerze przedstawiono fragmenty walk z udziałem Spawna. Postać posługuje się bronią palną i raniącym przeciwników łańcuchem, ale dysponuje też nadnaturalnymi umiejętnościami - potrafi na przykład stać się niewidzialnym.

Bohater pojawi się w produkcji 17 marca, aczkolwiek wówczas dostęp do wojownika uzyskają wyłącznie nabywcy zbiorczego zestawu Kombat Pack. Pozostali gracze otrzymają piekielnego zabójcę tydzień później - 24 marca.

mortal_plaszcz
Spawn korzysta z różnych sztuczek

Zobacz: Mortal Kombat 11 - wszystkie Fatality, jak zrobić; poradnik

Warto zaznaczyć, że w skład wspomnianego pakietu wchodzą także postacie już wydane - czarownik Shang Tsung, szaman Nightwolf, terminator T-800, królowa Sindel oraz Joker, czyli znany z komiksów DC przeciwnik Batmana. Każdą można też kupić osobno.

Następnie: Zbanowany przez EA fan FIFA 20 mści się, streamując PES 2020

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami