Cyberpunk 2077 - wyciekł spoiler o jednej z postaci

Historia piosenkarki Lizzy Wizzy.

Piosenkarka Grimes, która w Cyberpunk 2077 wciela się w artystkę Lizzy Wizzy, w trakcie internetowej transmisji opowiedziała o swojej postaci z produkcji studia CD Projekt Red.

Uwaga - możliwe spoilery!

- Nie miałam okazji jeszcze zagrać, ale widziałam jak ktoś grał w ten tytuł przez godzinę. Wcielam się w gwiazdę pop, która popełniła na scenie samobójstwo - wyjaśnia, odpowiadając na pytanie jednego z fanów.

- Musiano na niej szybko wykonać operację, zastępując cale ciało wszczepami cybernetycznymi, podczas gdy pozostawała martwa. Później dokończyła występ jako cyborg. To jedno z największych dzieł sztuki - dodaje.

Wygląda jednak na to, że artystka informację o wspomnianej postaci ujawniła przedwcześnie. Kobieta usunęła bowiem nagranie z transmisji - niewykluczone, że na prośbę CD Projekt Red. Na YouTubie pojawiła się jednak kopia filmu.

Zobacz: Cyberpunk 2077 - premiera i najważniejsze informacje

Zaangażowanie Grimes w Cyberpunk 2077 nie ograniczyło się jednak tylko do wcielenia się w Lizzy Wizzy. Piosenkarka nagrała również utwór 4ÆM, który usłyszymy w powstającej produkcji polskiego studia. Gra ukaże się 17 września na PC, PS4 i Xbox One.

Źródło: VG247

Następnie: Sony opatentowało pad, który mierzy tętno i potliwość gracza

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami