Call of Duty: Modern Warfare - pierwsze recenzje i gameplay z początku kampanii

Reboot na piątkę.

Call of Duty: Modern Warfare debiutuje dziś na PC, PS4 i Xbox One, a w sieci pojawiły się już pierwsze recenzje. Reboot Call of Duty 4 okazuje się udaną kontynuacją z satysfakcjonującą rozgrywką i udaną kampanią fabularną.

Recenzenci zwracają uwagę, że skala trybu dla jednego gracza jest nieco mniej „epicka” i bardziej przyziemna niż w wielu odsłonach serii, co przekłada się jednak na bardziej angażującą historię.

„Historia ma niezłe tempo i wprowadza złoczyńców, których trudno nie znienawidzić. Jest angażująca od początku do samego końca” - podkreślił recenzent Game Informera.

„Modern Warfare jest wyjątkowe. Broń ma przyjemną moc i odrzut, a animacje przeładowania pięknie symbolizują udaną eliminację wroga” - napisał autor z PC Gamera.

cod_mw_2019_gameplay_900x506

Najczęściej powtarzające się zarzuty dotyczą nieco przestarzałej już liniowej struktury kampanii, irytujących momentami nagród za serie zabójstw oraz kontrowersyjnych scen w kampanii, które - zdaniem recenzentów - wydają się wprowadzone tylko po to, by szokować.

Przykładowe oceny nowego Modern Warfare:

Średnia wszystkich ocen gry w serwisie Metacritic wynosi obecnie 86 punktów. Naszą recenzję najnowszej produkcji od Infinity Ward opublikujemy w najbliższy wtorek. Chcemy spędzić wystarczająco dużo czasu w trybie sieciowym.

Poniżej trzy fragmenty rozgrywki z nowego Modern Warfare - pierwsze 20 minut kampanii, jedna z misji, a także nagranie trybu wieloosobowego, prezentujące między innymi dużą mapę w stylu serii Battlefield.

Następnie: Ubisoft "bardzo rozczarowane" sprzedażą Ghost Recon Breakpoint - wydawca reaguje i zmienia strategię działania

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami