Ghost Recon Breakpoint - lornetka, jak używać

Gdzie znaleźć i wyposażyć.

Lornetka jest przydatna w Ghost Recon Breakpoint, kiedy nie mamy akurat wyposażonego karabinu z lunetą (choć w większości przypadków warto mieć taki zawsze pod ręką).

Gadżet ten pozwala, jak łatwo się domyślić, przyglądać się dowolnemu miejscu z bezpiecznej odległości i spotować (oznaczać) przeciwników. Oznaczanie działa nawet nieco szybciej niż w przypadku lunety broni.

Wyposażenie lornetki może jednak budzić pewne pytania. Okazuje się bowiem, że aby ją wyposażyć, trzeba umieścić ją w podręcznym ekwipunku - ale konkretnie w slocie na manierkę i inne przedmioty użytkowe (1).

lormet1

Wyposażoną lornetkę aktywujemy tak, jak każdy inny gadżet, czyli granat, wyrzutnię rakiet - wybierając ją z koła przedmiotów (Alt/RB/R1) i wciskając G na klawiaturze, L1 lub LB na padzie.

lormet2

Pole widzenia lornetki jest oczywiście większe niż wtedy, gdy patrzymy przez lunetę. Żołnierz z lornetką może pomagać swoim towarzyszom, skupiając się właśnie na obserwacji terenu.

Następnie: Ghost Recon Breakpoint - jak rozmontować broń, części i metalowe skrawki

Spis treści: Ghost Recon Breakpoint - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghost Recon Breakpoint - garaż, pojazdy: jak spawnować przy biwaku

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami