Skip to main content

Zamów kolekcjonerski ALMANACH i odbierz darmową grę na GOG

Odkryj gatunek gier przygodowych, które oczarowały świat.

Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fallout 4 Far Harbor - Kaszka z mleczkiem, Longfellow, Łykacz

Drugie zadanie w Far Harbor DLC.

Gdy popłyniesz do Far Harbor w Fallout 4 po ukończeniu misji Z dala od domu, rozpoczniesz zadanie Kaszka z mleczkiem. Przed wyruszeniem w drogę warto solidnie zaopatrzyć się w dobre uzbrojenie, amunicję i wspomagacze.


Na tej stronie:


Porozmawiaj z komitetem powitalnym, Avery

Po rozmowie z Avery, którą spotkasz jako pierwszą osobę w porcie, rozpocznie się walka z potworami z mgły. Zmierzysz się z Łykaczami - są to potwory, które często napotkasz na swojej drodze. Tym razem NPC poradzą sobie nawet bez twojej pomocy, więc nie marnuj cennej amunicji.

Potwory te są dość odporne i w pełni niewrażliwe na promieniowanie. Lepiej walczyć z nimi bronią energetyczną.


Udaj się do Acadii ze Starym Longfellowem

Po obronie miasta pogadaj w karczmie za czerwonymi drzwiami ze Starym Longfellowem. Opcjonalnie możesz pomóc też innym mieszkańcom w ramach misji opcjonalnej Życie na krawędzi.

By Longfellow zechciał współpracować, spróbuj perswazji lub przekupstwa - wtedy poprosi cię o przyniesienie mu whisky od barmana, którą musisz zakupić za kapsle. Mężczyzna poprowadzi cię do Acadii - wioski w głąb wyspy. Po drodze spodziewaj się wielu Łykaczy oraz Traperów - ludzkich przeciwników. Napotkasz także niewielkie ilości promieniowania we mgle. Spotkacie także Dziecko Atomu - kultystkę. Jeśli wyrazisz chęć, będziesz mógł już teraz zapisać się do ich frakcji.

Na miejscu odkryjesz nową lokację oraz odblokujesz dostęp do tutejszego warsztatu. CO ważniejsze - Stary Longfellow może zostać teraz twoim kompanem, co warto zrobić by lepiej zagłębić się w historię wyspy.

Następnie: Fallout 4 Far Harbor - Twoje miejsce na ziemi, DiMA, Arcadia

Spis treści: Fallout 4 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Fallout 4 Far Harbor - Z dala od domu, Nakano, holotaśmy Kasumi

Read this next