Ghost Recon Breakpoint - Chłodna atmosfera

Poszukiwania w szpitalu.

Po misji Bez śladu możesz wybrać kolejną. Kontynuujmy wątek Madery i zajmijmy się jej mężem. Z bazy udaj się na południe - możesz też wybrać szybką podróż do biwaku Mount Herbert, z którego blisko do szpitala.

Do celu najlepiej podejść od zachodu. Połóż się i skorzystaj z drona, by oblecieć cały teren szpitala i pooznaczać strażników oraz wrogie drony naziemne i latające.

chlodna1

Skradając się, powoli zmierzaj w stronę budynku, do wejścia do szpitala (1). Drony patrolowe wyeliminujesz jednym strzałem ze snajperki, tylko pamiętaj o tłumiku. Pozbądź się też strażników z tej strony (2), gdy będą blisko siebie.

chlodna2

Następnie powoli, uważając na innych wrogów, przedostań się w stronę wejścia. Cały czas pozostawaj w pozycji do skradania się.

Szpital i szukanie danych

W środku kieruj się w prawo, do ciemnego korytarza (3). Uważaj, by nie zostać wykrytym przez paru patrolujących żołnierzy. Z korytarza możesz przejść na schody (4) prowadzące na górę.

chlodna3

Na schodach zatrzymaj się, by wyeliminować przeciwnika, który może wzywać posiłki (5). Potem warto też z góry pozbyć się opancerzonego wroga, dwoma strzałami ze snajperki w głowę. Nie musisz już się jednak ukrywać, bo pozbyłeś się przeciwnika, który wzywa wsparcie. Po prostu załatw wszystkich zbliżających się wrogów.

chlodna5

Kiedy zlikwidujesz ochronę, sprawa jest już prosta. Po prostu podążaj za ikonami. Najpierw zejdź do recepcji przy schodach i użyj komputera, a następnie idź na drugie piętro, by obejrzeć dokumenty leżące na szafce. Cel zaktualizuje się. Opuść szpital i pożycz jakieś auto - jedź drogą kawałek na północ.

Centrum Eternity

Zatrzymaj się obok placówki, przy parkingu. Podejdź nieco bliżej do schodów przy skale i aktywuj drona. Oznacz wszystkich przeciwników, a potem zacznij powoli wchodzić na górę - pozbądź się dwóch pierwszych wrogów oraz dwóch snajperów na murach (6).

chlodna6

Następnie idź powoli po schodach. Pozbądź się jednego opancerzonego wroga (dwa celne strzały w głowę), a później kolejnego na poziomie wyżej. Nie ma tu zbyt wielu przeciwników, więc przy użyciu snajperki z tłumikiem możesz pokonać większość z nich - ale nie musisz. Możesz udać się prosto do budynku. W środku będzie tylko jeden wróg.

Zejdź do piwnicy schodami po prawej stronie holu. Idź w lewo do samego końca (7) i drzwiami w prawo, a na wprost zobaczysz komory kriogeniczne. Podejdź do tej oznaczonej ikoną.

chlodna7

Okaże się, że mężczyzna nie żyje. Musisz teraz wrócić do Madery. Znajduje się na wyspie, na której ją zostawiliśmy, więc można wykonać szybką podróż do biwaku obok wioski, a potem zejść (ostrożnie!) na dół i do budynku, w którym znajduje się kobieta. Rozmowa z nią zakończy misję. Teraz pora na kolejne zadanie, związane z Daigoro.

Następnie: Ghost Recon Breakpoint - Niewinna rzeź

Spis treści: Ghost Recon Breakpoint - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghost Recon Breakpoint - Bez śladu

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami