Ghost Recon Breakpoint - schematy broni

Co z nimi robić?

Ghost Recon Breakpoint zmienia nieco formułę ekwipunku z Wildlands, wprowadzając symbolizowany liczbowo poziom elementów wyposażenia - w tym także broni.

Zdarza się, że znajdujemy lepszą broń, choć naprawdę polubiliśmy korzystać z tej, którą mieliśmy wcześniej. System schematów pomaga wyeliminować problem konieczności wymiany broni na coraz wyższego poziomu.

Schemat broni pozwala mieć do niej stały dostęp w sklepie Marii w bazie Erewhon. Wystarczy przejść do zakładki Broń na żądanie (1). Tam możemy stworzyć (czyli w praktyce wykupić) daną broń ze schematu.

schematy

Wytworzenie wiąże się z kosztem w kredytach Skella, ale poprzez zwyczajną rozgrywkę, wykonywanie misji i otwieranie skrzyń bez problemu zdobywamy spore sumy pieniędzy, więc ten wydatek nie powinien odstraszać.

Gdzie znajdziemy schematy broni? W różnych miejscach. Czasem w skrzyniach, czasem po prostu wypadną z pokonanych przeciwników. Gwarantowane schematy zdobędziemy natomiast w Strefach obrony Behemota. Najedź na jeden z nich kursorem na mapie, by zobaczyć, jaki schemat można otrzymać w nagrodę za wyczyszczenie takiej bazy.

Następnie: Ghost Recon Breakpoint - rzemiosło, tworzenie przedmiotów

Spis treści: Ghost Recon Breakpoint - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghost Recon Breakpoint - jak przesłuchać wroga

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami